НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Ліга 1. 24-й тур. Ліон - ПСЖ 1:1. Зараховано ###

Ліга 1. 24-й тур. Ліон - ПСЖ 1:1. Зараховано - изображение 1Ліга 1. 24-й тур. Ліон - ПСЖ 1:1. Зараховано - изображение 2Ліон. Стадіон: "Жерлан". 37 581 глядач
Головний арбітр: Клеман Турпен (Улінс)
"Ліон" - "Парі Сен-Жермен" 1:1 ВІДЕО
Голи: Клінтон Н'-Жі 31 - Златан Ібрагімович 69 (пен.)

"Ліон": Антоні Лопеш, Анрі Бедімо, Йоанн Гуркюфф (Рашід Геззаль 88), Жордан Феррі (Арнольд Мвуемба 64), Крістоф Жалле, Набіль Фекір, Клінтон Н'-Жі (Яссін Бензья 83), Максім Гоналон, Ліндсей Рос, Самуель Юмтіті, Корентін Толіссо

"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Тьяго Сілва, Маркіньос, Лукас Моура (Езекіель Лавессі 76), Тьяго Мотта, Едінсон Кавані (Йоан Кабай 80), Златан Ібрагімович, Блез Матюіді, Максвелл, Марко Верратті, Давід Луїс

Попередження: Набіль Фекір 67, Самуель Юмтіті 68, Максім Гоналон 69 - Едінсон Кавані 43, Йоан Кабай 81

Ліга 1. 24-й тур. Ліон - ПСЖ 1:1. Зараховано - изображение 3

24-й тур Ліги 1 закривався матчем двох претендентів на чемпіонство. Що може бути краще? Напевно, тільки те, коли такий матч відбувається в кінці сезону. Вся футбольна громадськість Франції розуміла відповідальність моменту і важливість поєдинку, але також всі розуміли, що це не вирішальна битва в чемпіонській гонці. Надто багато матчів ще попереду...- "Ліон" просто мав змогу довести свої претензії, а ПСЖ міг реабілітуватися за всі попередні невдачі.

Стратегічно нічия влаштовувала "Ліон". Тому, незважаючи на гостьовий статус поєдинку, саме ПСЖ мав задавати грі темп. Власне, на старті матчу так і було – парижани виглядали більш зріло, більш спокійно. Щоправда, "Ліон" з кожною хвилиною додавав в рухові, розхитуючись, наче той маятник. В результаті, "ткачі" так розхиталися, що на 11-й хвилині ледь не вийшли вперед. Корентін Толіссо з центральної зони завдав дальнього підступного для Сірігу удару – стійка. ПСЖ, щоправда, миттєво відповів випадом імені Ібрагімовича та Кавані. Швед продерся крізь захист "Ліона" і відпасував у вільну зону в штрафний майданчик на свого колегу- але уругваєць програв ближній бій неперевершеному Антоні Лопешу.

Після такого спалаху гра трохи заспокоїлася, але ненадовго. В середині тайму парижани вибухнули моментом Давіда Луїса, котрий ледь не увігнав м'яча в сітку воріт Лопеша після пасу Кавані під час розіграшу кутового. Господарів, щоправда, ніяк не зачіпали такі пориви суперника. "Ткачі" намагалися гнути свою лінію і на 31-й хвилині добилися великого успіху. М'-яча з центру закинули до штрафного майданчику ПСЖ- Клінтон Н'-Жі, вигравши позицію, відпасував на Фекіра, той миттєво повернув м'яча партнеру під удар – 1:0. Все було зроблено з блискавичною швидкістю.

До кінця тайму ще залишалося багатенько часу, але боротьба в основному велася між двома штрафними майданчиками. ПСЖ, що природно, володів ініціативою, а "Ліон" захищався. Захищався без паніки, хоча не ідеально. Були помарки, з яких суперник не скористався тільки через власну необачність.

Але після перерви ПСЖ ще додав...- І "Ліон" таки не витримав. Антоні Лопеш скільки міг, стільки рятував: потягнув удар з близької відстані від Златана, двічі виграв дуель у Кавані. Навіть пенальті від Ібрагімовича відбив. Першу спробу...- Але через те, що до удару до штрафного майданчику вбіг Юмтіті, арбітр попросив Златана перебити. І вдруге швед помилки вже не допустив. Господарям було дуже прикро: і Юмітіті, і Лопешу, і Россу, помилка якого, власне, і призвела до пенальті.

Ліга 1. 24-й тур. Ліон - ПСЖ 1:1. Зараховано - изображение 4

"Ліон" далі тримався на волосині. ПСЖ значно переважав суперника, але не забив. "Ткачі" могли дивом вирвати перемогу, якби Фекір реалізував свій момент на 77-й хвилині. Втім, такий розвиток подій не відповідав би розкладу сил в цьому матчі. Нічия – то максимум, на що награли господарі. Та й то з натяжкою.

Нічия, яка "Ліону" йде в актив з точки зору стратегічної боротьби. По грі ж "ткачі" здали залік по нижній межі дозволеного. "Ліон" продовжує бути неприступним у рідних стінах: в 13-ти матчах у Лізі 1 – тільки одна поразка.